Naše služby

Nejlepší cena

Asi se budete divit, ale umíme vám získat nejvíce peněz za váš byt. Díky našim zkušenostem a Osvědčenému konceptu prodeje.

Více informací →

Tržní odhad

Pokud si nejste jisti cenou, poraďte se s námi. Poznáme dobrou cenu, průměrnou i tu špatnou. Naše rady se vám vyplatí.

Kontaktujte nás →

Koupě nemovitosti

Poradíme vám s koupí. Ať už chcete pěkně bydlet, nebo dobře investovat. Investorům pomůžeme analyzovat vhodnou investici.

Kontaktujte nás →

Odkup

Nabídneme Vám férovou cenu a peníze v hotovosti. Nechceme využívat vaší situace. Chceme vám pomoci a nabídnout řešení.

Kontaktujte nás →

Hypotéky

Umíme Vám poradit s hypotékou. A ne jen tak ledajakou. Její parametry Vám bude kdekdo závidět.

Kontaktujte nás →

Právní pomoc

Pomůžeme Vám se smlouvami, advokátní úschovou, dědictvím nebo i dluhy a exekucemi. Mít právníka za zády se hodí.

Kontaktujte nás →

Osvědčený koncept prodeje

Tento koncept jsme vyvinuli díky našim zkušenostem s desítkami obchodů za poslední roky. Zjistili jsme, co při prodeji nemovitostí funguje dobře a co zase ne. A tím osvědčeným se řídíme.

Jak to celé probíhá ?

 • 1

  Schůzka na kafe

  Sejdeme se na prodávané nemovitosti. Probereme vaši situaci a představy o ceně a o rychlosti prodeje. My se podělíme o naše zkušenosti a představíme vám náš osvědčený postup práce. Jde o nezávazné setkání, kde se poznáme. A rozhodneme se, zda do toho spolu půjdeme.
Domluvit schůzku na kafe
 • 2

  Optimální cena a doba prodeje

  Navrhneme vám nejlepší postup při prodeji. Domluvíme se na přípravě objektu na focení a prezentaci. Nastavíme počáteční cenu, domluvíme se na jejím průběhu v čase. Navrhneme vám strategii prohlídek: samostatně, v jeden den, nebo systém aukce. Vše je podřízeno získání nejlepší ceny a vaší situaci.
 • 3

  Vaši nemovitost načančáme

  Na další schůzce dáme vaši nemovitost do nejlepší možné kondice. Dovezeme si dekorace, budeme přesunovat nábytek, aranžovat doplňky. Vše profesionálně nafotíme, popř. natočíme videoprohlídku a záběry z dronu. Taková malá proměna. 🙂
 • 4

  Prezentace

  S prezentací si vyhrajeme. Textově i obrazově. Potom ji rozešleme registrovaným zájemcům v rámci "neveřejné nabídky". Pokud hned nezískáme zájemce, prezentujeme nemovitost veřejně - na cca 20-ti nejnavštěvovanějších realitních serverech. A i tam ji umíme lépe "prosadit". Podle situace dále sdílíme prezentaci i na Facebooku a Youtube.
 • 5

  Reakce na odezvu zájmu

  Analyzujeme statistiky shlédnutí inzerátů a dotazů zájemců. Pravidelně komunikujeme s prodávajícími, aby věděli, jak se prodej vyvíjí a jaký je o nemovitost zájem. Podle plánu pracujeme s cenou - můžeme ji snížit. Ale někdy i neplánovaně zvyšujeme! To nikdo nebývá proti 🙂
 • 6

  Profesionálně vedená prohlídka

  Každá nemovitost má své výhody a nevýhody. A každý zájemce má své představy a požadavky. A toto my na prohlídkách dáváme dohromady.
 • 7

  Zdolávání překážek

  Při vyjednávání prodeje jsme tím, kdo vyřeší případné překážky. A nejsou tak vzácné. Pomáháme s následným bydlením, s financováním, s námitkami kupujícího, s převodem do os.vl., s vyrovnáním dluhů, a spoustou dalších situací. Vzpomínáte? 100% služby!
 • 8

  Zajištění průběhu prodeje

  Nemovitost rezervujeme, připravujeme smlouvy (s právníkem), komunikujeme s bankou (financování) a advokátem (úschova kupní ceny). Domlouváme termíny podpisů smluv, hlídáme převody na katastru a vše ostatní. Nakonec při předání nemovitosti vyhotovíme předávací protokol a popřejme vám krásné bydlení.
 • 9

  Poprodejní servis - 110% služby

  Můžeme vám pomoci se souvisejícími záležitostmi - od zajištění stěhování, doporučení (ověřené a kvalitní) firmy na rekonstrukci, slevu na internet nebo kabelovku, pomoc s přepisem energií nebo vyřízení daní. Stačí se domluvit.
Domluvit schůzku Zeptat se

Chcete se nás na něco zeptat?